Zkuste jít nabrigadu.info ?

Největší výběr kvalitní práce, zaměstnání, příležitostí a volná místa pro všechny. Vše ověřujeme a zaručujeme se za solidní chování.

NaBrigádu.info
HRportals.cz s.r.o.
Zadarmo v Google play
Nainstalovat

Personalista/personalistka

Co Vás čeká?

Zajišťování personální agendy, systému vzdělávání zaměstnanců, zpracování statistických výstupů a analýz.

Jaké znalosti a dovednosti požadujeme?

Praxi min. 2 roky na obdobné pozici.

Výbornou znalost pracovněprávních předpisů a mzdové legislativy.

Velmi dobrou znalost práce na PC.

Výborné organizační a komunikační schopnosti.

Pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, pracovitost.

Příjemné jednání a vystupování.

Pozitivní myšlení, nekonfliktní jednání.

Samostatnost, ochotu učit se novým věcem.

Výhodou bude, pokud budete mít:

Praxi ve zpracování mezd zaměstnanců a podkladů souvisejících se mzdovou agendou.

Vzdělání ekonomického zaměření.

Co Vám můžeme nabídnout?

Zázemí stabilní společnosti, příjemné pracovní prostředí.

Zajímavé finanční ohodnocení dle délky praxe v oboru.

5 týdnů dovolené, 2 dny zdravotního volna.

Podporu dalšího vzdělávání a osobního rozvoje.

Ubytování v nově zrekonstruovaném služebním bytě.

Pestrý program zaměstnaneckých benefitů – např. stravování za atraktivní cenu, příspěvek k penzijnímu připojištění, čerpání služeb poskytovaných zaměstnavatelem za zvýhodněnou cenu, výhody spojené s poskytnutím karty Sphere Card, odměny u příležitosti pracovního výročí, permanentky na sportovní utkání, do divadla, příspěvek na dětský letní tábor a zimní lyžařský výcvikový kurz.

Těšíme se na Vás!

Odpovědět na inzerát Odpovězte rychleji po přihlášení

Přidat soubor
s životopisem (CV)

Tímto si vytvoříte účet a získáte přístup k tajným nabídkám.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů