Inzerát již není k dispozici

Manipulační dělník

První kontakt: e-mailem nebo osobně (Masarykovo nám.77, Veverská Bítýška v pracovní dny)

NÁPLŇ PRÁCE:

příprava komponentů pro výrobu, skládání operačních roušek, kompletace operačních setů

POŽADUJEME:

manuální zručnost, dobrý zdravotní stav, bezúhonnost, spolehlivost, minimální znalost ČJ (není podmínkou)

NABÍZÍME:

5 týdnů dovolené

Finanční zvýhodnění za směnný provoz

Příspěvek 4000 Kč na rok do Kafeterie (po zkušební době)

Příspěvek na dojíždění

Příspěvek na stravování

Příspěvek na penzijní připojištění (po zkušební době)

Roční odměna 12 000Kč (při splnění všech podmínek)

Multisport karta

Firemní akce (sportovní den, dětský den, vánoční večírek)

Možnost nákupu firemních výrobků za zvýhodněné ceny

Práci v čistém prostředí

Zaměstnanecké výhody: příspěvek na zdraví, příspěvek na dopravu, 5 týdnů dovolené, firemní výrobky za zaměstnanecké ceny, závodní stravování, práce v čistém prostředí

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou

Místo výkonu práce:

Masarykovo nám. č.p. 77, Veverská Bítýška 664 71, okr.Brno-venkov - jako hlavní místo výkonu práce

HARTMANN-RICO a.s. - provozovna, Malá Bukovina 50, Chvalkovice 552 04, okr.Náchod

HARTMANN-RICO a.s. - pracoviště, Bělohradská 109, Havlíčkův Brod 580 01, okr. Havlíčkův Brod

HARTMANN-RICO a.s. - provozovna, 1.Máje 399, Zastávka u Brna 664 84