Provozní asistent/ka

Pracovní náplň

. Zabezpečení chovu ryb s obhospodařováním části rybničních ploch v areálu

Genetického rybářského centra (GRC) a Experimentálního rybochovného pracoviště

a pokusnictví (ERPP) s vedením provozní evidence;

. Zabezpečení chovu ryb v recirkulačních akvakulturních systémech (RAS) v objektech

GRC a ERPP;

. Samostatné odborné rybářské práce související s chovem ryb, jejich umělým nebo

poloumělým výtěrem, selekcí, měřením, značením, značkováním atd.;

. Provádění experimentálních prací podle pokynů řešitele s evidencí dosažených

výsledků;

. Zabezpečení krmení ryb a obhospodařování rybníků mimo vlastní areál GRC a ERPP

spolu s provozní evidencí při absenci zaměstnance zodpovědného za tyto rybníky;

. Provádění testů užitkovosti;

. Účast na terénních experimentálních pracích, včetně servisní činnosti pracovišť;

. Účast na službách (vč víkendových) na GRC a ERPP.

Požadujeme

. VŠ vzdělání (Bc. či Ing.) v oboru rybářství, max. 2 roky po ukončení studia;

. Znalost anglického jazyka výhodou;

. Řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič, řidičský průkaz skupiny T výhodou;

. Práce na PC (MS Office, internet) na základní úrovni;

. Organizační schopnosti, spolehlivost, samostatnost, komunikativnost, pečlivost,

schopnost práce ve stresu, aktivní přístup k práci a vysokou flexibilitu;

. Výborný zdravotní stav.

Nabízíme

. Získání praxe v oboru;

. Zajímavou práci v oblasti rybářství;

. Možnost osobního i profesního rozvoje (jazykové a zaměstnanecké kurzy);

. Zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, 4 dny indispozičního volna, zvýhodněné

mobilní volání či bankovní služby u partnerské banky, stravenkový paušál).

Nástup: září 2024

Pracovní úvazek: 1,0

Pracovní poměr: doba určitá na jeden rok

Mzda: 30 000 Kč měsíčně, možnost přiznání kvartálních odměn (dle Mzdového

předpisu JU)

Místo výkonu: Fakulta rybářství a ochrany vod, Genetické rybářské centrum,

Nad Velkou Podvinicí 1337, Vodňany a Experimentální

rybochovné pracoviště a pokusnictví, Rechle 1336, Vodňany.

Strukturovaný životopis, motivační dopis a kopii dokladu o nejvyšším dosaženém

vzdělání zasílejte Ing. Evě Slabší na e-mail: email odstraněnnebo na adresu Fakulta

rybářství a ochrany vod, děkanát FROV JU, Zátiší 728/II, 389 25 Vodňany, nejpozději do

    1. 2024

Více informací na: https://www.frov.jcu.cz/cz/fakulta/volna-mista