Zkuste jít nabrigadu.info ?

Největší výběr kvalitní práce, zaměstnání, příležitostí a volná místa pro všechny. Vše ověřujeme a zaručujeme se za solidní chování.

NaBrigádu.info
HRportals.cz s.r.o.
Zadarmo v Google play
Nainstalovat

Inzerát již není k dispozici

Rybářský technik/technička

Pracovní náplň

• Zabezpečení chovu ryb s obhospodařováním části rybničních ploch v areálu Genetického rybářského centra (GRC) s vedením provozní evidence;

• Zabezpečení chovu ryb v recirkulačních akvakulturních systémech (RAS) v objektu GRC;

• Samostatné odborné rybářské práce související s chovem ryb, jejich krmením, umělým nebo poloumělým výtěrem, selekcí, vážením, měřením, značením, značkováním, měřením kvality vody atd.;

• Provádění experimentálních prací podle pokynů řešitele s evidencí dosažených výsledků;

• Zabezpečení krmení ryb a obhospodařování rybníků mimo vlastní areál GRC spolu s provozní evidencí při absenci zaměstnance zodpovědného za tyto rybníky;

• Provádění testů užitkovosti;

• Účast na terénních experimentálních pracích, včetně servisní činnosti pracovišť;

• Plní další úkoly uložené vedoucím pracoviště a nadřízenými pracovníky FROV JU;

• Účast na službách (vč víkendových a nočních) na GRC.

Požadujeme

• Min. SOU nebo SŠ vzdělání (rybářský obor) nebo 3 roky praxe v oboru rybářství;

• Znalost anglického jazyka výhodou;

• Řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič, řidičský průkaz skupiny T, E výhodou;

• Práce na PC (MS Office, internet) na základní úrovni;

• Organizační schopnosti, spolehlivost, samostatnost, komunikativnost, pečlivost, schopnost práce ve stresu, aktivní přístup k práci a vysokou flexibilitu;

• Výborný zdravotní stav.

Nabízíme

• zajímavou práci v oblasti rybářství;

• příjemné pracovní prostředí;

• možnost osobního i profesního rozvoje (jazykové a zaměstnanecké kurzy)

• zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, 4 dny indispozičního volna, dotované stravování nebo stravenkový paušál, zvýhodněné mobilní volání či bankovní služby u partnerské banky.

Nástup od: července 2024

Pracovní úvazek: 1,0

Mzda: 27 000 – 30 000 Kč měsíčně, po zapracování možnost navýšení (dle

Mzdového předpisu JU)

Místo výkonu práce: Fakulta rybářství a ochrany vod, Genetické rybářské centrum, Nad

Velkou Podvinicí 1337

Strukturovaný životopis, motivační dopis a kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání zasílejte Ing. Evě Slabší na e-mail: email odstraněnnebo na adresu Fakulta rybářství a ochrany vod, děkanát FROV JU, Zátiší 728/II, 389 25 Vodňany, nejpozději do 31.5.2024

Více informací na: https://www.frov.jcu.cz/cz/fakulta/volna-mista

Odpovědět na inzerát Odpovězte rychleji po přihlášení

Přidat soubor
s životopisem (CV)

Tímto si vytvoříte účet a získáte přístup k tajným nabídkám.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů