PRÁCE S UBYTOVÁNÍM NÁSTUP IHNED ČÁSTEČNÝ ÚVAZEK ŘEDITEL/MANAŽER KVALITY - největší výběr kvalitní práce pro všechny. Vše ověřujeme a zaručujeme se za solidní chování.

Inzerát již není k dispozici

Skladník - skladnice

Náplň práce: balení hotových výrobků dle pracovních instrukcí, příjem zboží do skladu přes čárový kód, zajištění balení výrobků tak, aby bylo vše na vývoz připravené, spolupráce na provádění pravidlených inventur skladu hotových výrobků, ukládání zkontrolovaných hotových výrobků do regálu skladu, zajišťování identifikace výrobků skladovou kartou, nakládání a vykládání aut.

Požadujeme: zodpovědnost, důslednost samostatnost, práce ve dvousměnném provozu, ŘP na VZV výhodou, praxe v obdobné pozici výhodou.

Nabízíme: jistota zaměstnání, práce v české firmě s českým majitelem (Wikov Group), 13. a 14. mzda, 25 dnů dovolené, stravování v závodní jídelně s příspěvkem na stravu, bonus za docházku.

Nástup možný po dohodě. Možnost uzavření PP na dobu neurčitou.

Kontakt na emailu email odstraněnnebo na telefonumobil odstraněnnebo osobně v místě výkonu práce: Detail.cz s.r.o., Žižkova 771, Žirovnice v čase 8-16 hodin.