Zkuste jít nabrigadu.info ?

PRÁCE STROJNÍ INŽENÝR ŘÍČANY - největší výběr kvalitní práce v Říčany a okolí pro všechny. Vše ověřujeme a zaručujeme se za solidní chování.

NaBrigádu.info
HRportals.cz s.r.o.
Zadarmo v Google play
Nainstalovat

Svářeči

Nástup možný dle dohody, pracovní smlouva na dobu určitou

Pracoviště Malenovice

  • Náplň práce: oprava vadných odlitků - vyplnění (zavaření děr na povrchu odlitku)
  • Požadujeme: platný svářečský průkaz na metodu ZK 111 1.11 (elektrodu), praxe výhodou,

spolehlivost, ochotu učit se novým věcem

  • Nabízíme: bonus za dobře odvedenou práci, 25 dnů dovolené, závodní stravování, práci jen v ranní

směně, nástup možný ihned, pracovní smlouva na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení

  • Přihláška formou zaslaného životopisu na emailovou adresu:email odstraněnnebo kontaktu na tel.

mobil odstraněn5 p. Večerka. Po obdržení životopisu Vás bude kontaktovat personální oddělení a

dohodne s Vámi další postup.

  • Pracovní místo je zprostředkováváno agenturou práce. Pro výběrové řízení na výše uvedenou pracovní

pozici bude KM konsult s.r.o., jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s

obecným nařízením o ochraněosobních údajů (EU) 2016/679. Odpovědí na tento inzerát poskytujete

správci souhlas a své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. Souhlas lze vzít

kdykoliv zpět.

Odpovědět na inzerát Odpovězte rychleji po přihlášení

Přidat soubor
s životopisem (CV)

Tímto si vytvoříte účet a získáte přístup k tajným nabídkám.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů