PRÁCE NÁSTUP IHNED NA ŽIVNOSTENSKÝ LIST ДЛЯ УКРАЇНЦІВ - PRO UKRAJINCE UKLÍZEČ/UKLÍZEČKA - největší výběr kvalitní práce pro všechny. Vše ověřujeme a zaručujeme se za solidní chování.

Pracovníci pro ruční mytí vozidel a pomocní pracovníci autoservisu

z: 15.11.2023 Místo vhodné i pro občany EU.

Pracovní náplň

Náplň práce:

  • příprava nových a ojetých vozidel, péče o skladová vozidla - mytí a drobná údržba
  • pomocné práce v servisní dílně - mytí, vysávání vozidel po servisu, provádění autokosmetických prací
  • provádění drobných údržbových a úklidových prací v areálu společnosti
  • zajišťování služby Pick-Up Servis - odvoz vozidla od zákazníka za účelem servisu a jeho vrácení po provedené opravě zpět

Požadujeme:

-řidičský průkaz skupiny B

  • praxe v oboru technického zaměření výhodou
  • spolehlivost, samostatnost, flexibilita

Nabízíme:

  • zaměstnání v příjemném a profesionálním kolektivu
  • zázemí stabilní společnosti

V případě, že Vás nabídka zaujala, zašlete nám strukturovaný životopis s telefonním číslem na e-mail: email odstraněn